close
چت روم
تعبیر خواب بوریا و حصیر

تعبیر خواب بوریا و حصیر

تعبیر خواب بوریا و حصیر

تعبیر خواب بوریا

تعبیر خواب بوریا به روایت امام جعفر صادق علیه‌السلام:

بوریا درخواب بر سه وجه است: اوّل: منفعت. دوم: خواستن زن. سوم: به کدخدائی خود مشغول بودن.

تعبیر خواب بوریا به روایت منوچهر مطیعی تهرانی:

بوریا فرشی است نجیبانه و فقیرانه که بافتن آن مستلزم دقت و صرف وقت است. بوریا در خواب صبوری و بردباری است و قناعت و عزت نفس ما به شکل فرش بوریا شکل می‌گیرد و به هیچ وجه گویای فقر و ادبار و مسکنت نیست. بوریا در گذشته نقش دیگری در زندگی ما داشت که احتمالا می‌توانست نماینده نداری و ضعف مالی صاحب آن باشد ولی حالال بوریا این نقش را ندارد و‌‌ همان طور که گفته شد چیزهائی که در خواب می‌بینیم حکم کلی ندارند و با برداشتی که ما از آن‌ها داریم تعابیرشان متفاوت می‌شود. از جمله چیز‌ها همین بوریا است.

ابن سیرین می‌گوید بوریا در خواب مردی است بخیل و خسیس و زنی است بی‌اصل و نسب لیکن با برداشتی که امروز نسبت به بوریا داریم و کاربرد آنکه کاملا متفاوت شده است این تعبیر نمی‌تواند درست باشد. اگر در خواب دیدید که بوریائی بافته‌اید یا مشغول بافتن آن هستید سر رشته کاری به دست شما می‌افتد که شرافتمندانه است و صبوری و تحمل و پشتکار می‌خواهد و این خوابی است نیکو.

اگر دیدید که بر بوریا نشسته و خوابیده‌اید می‌توانید مطمئن باشید که در آینده نزدیک امنیت و آرامش خواهید یافت و کسی معترض شما نخواهد بود و بخصوص در کارهائی که دارید باقی خواهید ماند و چنان چه از آن کار هر چه هست ناراضی هستید بهبود خواهید یافت. اگر کسی بوریائی به شما داد یا بوریائی از فروشنده خریدید زنی در زندگی شما پیدا می‌شود. اگر مرد مال دار و قدرتمندی هستید دیدن بوریا در خواب نوعی هشدار است و این خواب شما را به فروتنی و مهربانی به ضعیفان و زیر دستان دعوت می‌کند و اگر مردمی کم درآمد و بی‌تامین هستید خواب به شما نوید بهبود می‌دهد ولی با اعمال صبر و تحمل. بوریای کهنه در خواب زن پیر است. پیر زنی که بی‌آزار است و مفید به حد توانائی.


تعبیر خواب بوریا به روایت محمد بن سیرین:

اگر کسی بوریا بیند، دلیل که مردی است خسیس و نیز، دلیل است بر آنکه زن بی‌اصل خواهد. اگر دید بوریا ببافت و سپری شد، دلیل که شغل خویش را تمام کند. اگر بیند از بوریا ازار خانه می‌بافت، دلیل که به کدخدائی خود مشغول شود.

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی